18. TARGI MIESZKANIOWE - Jesień 2017

18. TARGI MIESZKANIOWE - Jesień 2017
przegląd oferty mieszkań, domów i kredytów 
oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego
14 - 15 października 2017 
Bydgoszcz - Artego Arena

 

W dniach 14 i 15 października w bydgoskiej Artego Arenie odbyły się 18. Targi Mieszkaniowe - jesień 2017.  Była to już druga w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów, zarówno nowych, jaki i z „drugiej ręki”. Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje dla nowych klientów odwiedzających ich stoiska. W gronie wystawców wystąpili deweloperzy i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabrakło również oferty kredytów bankowych oferty mebli i wyposażenia kuchni, a także usług projektowania i urządzania wnętrz. Ponadto w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności związanych z zakupem mieszkania kupujących wspomagali eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Wśród wystawców obecni byli również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej.

 

Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

 

Oferta targowa skierowana była do poszukujących pierwszego mieszkania i domu, jak również planujących zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych znajdowały się  również mieszkania typu premium. Przedstawiciele banków i firm finansowych informowali zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. Na miejscu kolportowany był bezpłatny informator targowy zawierający mapę oferowanych inwestycji z ich opisem i ceną sprzedaży.

 

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi przygotowały również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliżał wiele interesujących zagadnień na temat: - zaciągania kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, zakupu nieruchomości, przygotowania mieszkania do sprzedaży, różnicach w formach wynajmu mieszkań, procedur przy zakupie mieszkania, home staging’u oraz możliwości zakupu i sprzedaży mieszkania obciążonego kredytem.

 

Targi były również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad radcy prawnego Joanny Siluk, rzeczoznawców majątkowych z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości oraz architektów ze Studia Architektury Zbigniewa Rąbalskiego.

 

Wszystkim wystawcom i gościom serdecznie dziękujemy za udział w jesiennych targach mieszkaniowych.

 

Zapraszamy na kolejne 19. Targi Mieszkaniowe Wiosna 2018 - więcej informacji na stronie targów

 

Targi Bydgoskie SAWO

tel. 52 581 10 09 lub 604 635 135, e-mail: dom@sawo.pl

 

 

 

HONOROWY PATRONAT

 

PARTNERZY TARGÓW 

PARTNERZY

REKLAMA

 

                      

MIEJSCE NA
 TWOJĄ REKLAMĘ  
 

  ZAPRASZAMY NA TARGI MIESZKANIOWE

WIOSNA 2018

 

  MIEJSCE NA
TWOJĄ REKLAMĘ

 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Targi krajowe

tel. 604 635 135
e-mail: biuro@sawo.pl

Formularz wstępnego zgłoszenia